Menu
annapedagog@op.pl +48 606 224 5866 @AjurwedawGlucholazach
Gabinet Rozwoju Holistycznego
CUDEM - Ajurweda i psychoterapia
Ciało Umysł Dusza Emocje Miłość
Ajurweda Nysa i Głuchołazy

O mnie

           Jestem pedagogiem, psychoterapeutą i socjoterapeutą, mediatorem. Od 19 lat pracuję z ludźmi w różnym wieku, a praca ta dotyczy wielu obszarów. Czas  pokazał, że wiele osób aby wyzdrowieć, wymaga pomocy nie tylko        w ramach prowadzonej przeze mnie psychoterapii i mediacji. W związku z tym od ponad siedmiu lat moje zainteresowania skupiły się na zdobywaniu wiedzy w obszarze holistycznego pojmowania zdrowia człowieka. Dlatego też ukończyłam studia podyplomowe z zakresu Holistycznego zarządzania zasobami ludzkimi, a także wielopoziomowe szkolenie ze starohinduskiej sztuki medycznej znanej jako ajurweda (Ayurvedic Consultant Course      w Jiva Ayurveda Institute, Faridabad, Indie, Atma Szkoła Ajurwedy w Warszawie) oraz chiropraktyki (terapia manualna).

            Stosowana przeze mnie w ramach usług   psychoterapia dynamiczna w połączeniu z  metodami poznawczo - behawioralnymi (np. technika mindfulness – trening uważności) oraz dbałością o uwolnienie  emocji z ciała poprzez masaże, zabiegi i relaks  daje kompletne rozwiązanie problemu zdrowotnego.

Kontakt z nami
CUDEM

Gabinet Rozwoju Holistycznego CUDEM prowadzi działalność na terenie Głuchołaz, Nysy, Prudnika i okolicznych miejscowości. Zajmuję się m.in.: Ajurweda NysaAjurweda Głuchołazy, Ajurweda Prudnik. Prowadzę terapię młodzieży i osób dorosłych, posiadam wykształcenie i doświadczenie w psychoterapii psychodynamicznej. Serdecznie zapraszam do korzystania z oferty CUDEM.


Akceptuję
politykę prywatności
Jesteśmy partnerem: